Stav Adminů:
Daky - Zde

Počasí:
Bouřka - Nebezpečné

AKTUALITY:
Hra spuštěna!
V Informacích přidáno vysvětlění zaměření!

Pracák

12. listopadu 2017 v 17:27 | Daky

"Vítej, cizinče!" pozdraví tě mezi dveřmi vysoká dívka. "Vypadáš chudě, určitě by si ti hodila nějaká ta koruna! Každý přece musí mít kde spát a co jíst. A to samé platí i o našich pokemonech," usměje se, chytne tě za ruku a zatáhne dovnitř. Rozhlídneš se, všude samé nástěnky s prací, peníze a pokemoni. "Jenom vybírej, ať si vybereš cokoliv vždy budeš vědět kolik za práci můžeš dostat. Někdy dostaneš i něco navíc, ale to musí být člověk s tvou praci velmi spokojený," postrčí tě kupředu dívka.

AKTUÁLNÍ PRÁCE:

Posekej Arnoštovi trávník
Arnošt je mrzutý důchodce, který nedělá nic jiného než kritizuje a tak mu jeho trávník trochu přerostl přes hlavu. Posekej mu ho a Arnošt tě odmění. Jenom nezapomínej, že nic jako sekačka neexistuje!
Odměna: 50 - 100,-

Sesbírej úrodů jablek
Statkář Lojza prohlašuje, že každému kdo mu na farmě pomůže sesbírat jablka bude štědře odměněn.
(Úkol plň na farmě)
Odměna: 50 - 100,-

Problémy s poštou
Blíží se Vánoce a tak každý chce poslat dopis svým přátelům, aby v krušných chvílí věděli, že se mají na koho spolehnout. Avšak Delibirdové nestíhají lítat, potřebují pomoc. Doruč 30 psaníček po celém městě a odměna tě nemine.
Odměna: 150 - 300

Jídelna má problém
Jediná jídelna ve městě, která ještě vydává jídlo - chudým - zadarmo, má problém. Rozmnožili se Rattaty a na jídelnu se chystá hygeina. Zahraj si na krysaře a vyžeň ty potvory pryč.
Odměna: 250 - 350

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.