Stav Adminů:
Daky - Zde

Počasí:
Bouřka - Nebezpečné

AKTUALITY:
Hra spuštěna!
V Informacích přidáno vysvětlění zaměření!

Louka

12. listopadu 2017 v 17:34 | Daky

Počasí se uklidňuje, přestává pršet a ty stojíš na rozlehlém travnatém prostranství. Osvěžen a připraven začít trénovat. Příroda byla vždy poskytovala nejlepší možnost tréninku. Pokemoni zde síli o něco rychleji, ale ne vždy je zde bezpečné trénovat. Občas se oblastí prožene bouře a to tak silná, že by tu trénoval jenom blázen! Pokud budeš v nepřejícím počasí trénovat může se tvým pokemonům něco stát!
Pokud chceš trénovat napiš:
Koho trénuješ
Co trénuješ (procvičuješ útoky, učíš nové)
Průběh (min 9 řádků)
Pokud jsi použil/a nějaký předmět, napiš to na konec tréninku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rion Rion | 17. listopadu 2017 v 19:20 | Reagovat

Ralts
provcičení útoků + nový: Dvojitý útok

S Raltsem dorazíme na louku. Padají menší kroupy, ale zatím nic drastického. „Takže, ukážeš mi, co zatím umíš?“ Ralts se nejdřív ošívá, ale když už jsme sem došli, tak teda začne. Postaví se proti mně a předvede Vrčení. „To není špatné. Umíš ještě něco?“ Chvíli se soustředí a použije na mě Zmatení. To bylo celkem silné, chodila jsem do kruhu, dokud jsem nezakopla a nespadla hubou napřed. Ralts se mi samozřejmě smál.
„Haha, fakt vtipný. No tak přejdeme k pořádnýmu tréninku. Co takhle navýšit tvůj arzenál o Dvojitý útok? Určitě ho znáš. Spočívá v tom, že se budeš pohybovat tak rychle, až vytvoříš kopie sebe sama. Tím mateš soupeře a on místo do tebe útočí do těch kopií. Takže hlavní je rychlost. Tu musíme natrénovat.“ A s tím jsme začali běhat. Udělala jsem z větších kamenů místa, kam vždycky měl Ralts doběhnout. Vždycky cik cak, aby cvičil i rychlou změnu směru. Nejdřív se mu do toho nechtělo, ale byl zároveň zvědavý se to naučit. A tak běhal. Postupně zvyšoval i rychlost. Museli jsme sice dělat odpočinkové přestávky, ale postupem času nebyly už tolik třeba, i výdrž si zlepšoval.
Nakonec zrychlil tolik, že už jsem viděla i šmouhy za ním, tak dvě tři vždycky. „To je skvělý! Zlepšuješ se hodně rychle! Teď budeš kolem mě běhat dokola. Tak to budeš používat asi nejčastěji.“ Ralts kupodivu poslechl a začal kolem mě běhat. A skutečně po chvíli se kolem mě začaly objevovat jeho kopie, čím dál tím ostřeji. Útok zvládl na výbornou. „To bylo skvělý! Jsi šikovnej,“ a myslela jsem to upřímně. Ralts byl celkem vyčerpaný, tak jsme se rozhodli pro dnešek skončit a odejít, než se počasí zhorší…

2 Daky Daky | 17. listopadu 2017 v 19:25 | Reagovat

[1]: Ralts se útok naučil na 50% bude potřebovat ještě procvičit.
+ 2 levly; 3% k sehranosti s trenérem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.