Stav Adminů:
Daky - Zde

Počasí:
Bouřka - Nebezpečné

AKTUALITY:
Hra spuštěna!
V Informacích přidáno vysvětlění zaměření!

Informace

12. listopadu 2017 v 20:46 | Daky

Svět se změnil, všechno se změnilo. Nic už nebude nikdy tak jako dřív.

Pokemon Unity je Hardcore pokemoní hra. Jestli hledáte od RPG výzvu, nechcete aby se s vámi někdo mazlil tak je to hra právě pro vás. Pokud máte radši dětskost, najděte si něco jiného, tohle je peklo. Děj PU se odehrává v nedaleké budoucnosti. Pokémoní střediska se zpoplatnila, svět přešel v revoluci nespokojených trenérů. Po dlouhém boji byla veškerá moc svrhnuta. Nikdo nikomu nevládne, v ulicích panuje chaos. Domy jsou zbořené a nic jako právo neexistuje. A ani ty to nemůžeš změnit, nebo ano? Je jenom tvoje rozhodnutí zda si budeš hrát na hrdinu, nebo se smíříš se skutečností.
Pocházíš z malé vesnice, které se terror skoro vyhnul. Jednoho dne tě schovávání před nepřízní počasí přestane bavit a tak zajdeš za svým dědem, ten se usměje a do ruky ti dá pokeball. Řekne ti, že pokemona chytil v průběhu války, ale že už je starý na to ho trénovat. Tak to svěřuje tobě. Je jenom na tobě jak s zachováš k daru. Na cestu každý vyráží s 5 pokebally, jedním pokemonem, batohem a 500,-. Zahajuje cestu do velkého města, kde se setkáš v távří tvář pravdě.

Prostředí: V úvodu bylo řečeno, že proběhl boj. To znamená, že všechno je zničeno. Je pár domů, které stojí, ale většina leží ladem. Lidé nemají kam jít a tak přespávají všude možně. Děti hladový a umírají. Všichni umírají, rozšiřují se nemoce a nakonec i pohromy. Někdy se můžeš stát že města zasáhne vychřice, jindy toxické deště. Počasí je vždy psáno v hroní hlaviče, vedle je barevně vyznačeno jestli je bezpečné nebo ne. V případě nebezpečného je nejlepší najít si úkryt, netrénovat venku a nejlépe vpůbec nevycházet ven. Pokud se, ale odhodláte může to odnést váš pokemon, nebo vy.

Čas: Čas je zde prostý. Jeden den trvá 14 dní. Což v praxi znamená, že 1. týden je ráno a ten další je noc. Matematicky z toho vychází, že ve středu 1. je poledne a ve středu 2. týdne je zase pulnoc. Nejlépe by bylo podle toho nějak zařídit vaše psaní. Popřípadě aktivity, které provozujete.

Povahy pokemonů: Pokud vám hra nezněla dost hardcore doposud, odteď bude. Pokemoni se vlivem bojů a ostatních věcí v jejich prostředí stali agresivní. Nemají v lásce lidi, protože je ve válce využili. Nemají v lásce děti a pokud se zdržují v blízkosti lidí je z toho vždy problém. Pokemoni jsou zlejší, ale za to když si je získáte jsou věrnešjí. Taky z důvodu agrese zmizela možnost pokemona ve volné přírodě přemlouvat. V Útulku jsou pokemoni už trošku zvyklejší na lidi, ale stále se mějte na pozoru!

Zaměření: Jak jste si mohli všimnout je zde na výběr trochu jiných zaměřeních než normálně. Kvůli prostředí vymizeli koordinátorské soutěže a chovatelství přestalo dávat smysl. Každý teď hledí na sílu. Tak se na povrch dostaly nová povolání. Trenér, Tulák a Lovec. Trenéra představovat moc nemusím, je to klasický trenér. Získává odznaky a má jako jeden z málo možnost připojit se k gangu (viz. Stadiony). Tulák je o trochu zajímavější. Nemá kam jít, jenom se poflakuje, nic neřeší a bojuje o jídlo. Je to třída pro lidi, co nechtějí u hry trávit moc času a jenom na odreágování párkrát napíšou. Lovec (asi moje nejoblíbenější) je jak název vypovídá lovec. Může chytat pokemony, může je krást ostatním členům a může jim je taky prodávat. Buď jim nebo Lovci. Dostává za to peníze a někdy i ten předmět, když se zadaří.

Stadiony: Nedá se tomu říkat stadiony, spíše výzvy. Všechny se nachází v jediném městě. Po vypuknutí bojů se nejsilnější rozhodly vytvořit gangy a řídit části města. Šéfové si připadly, ale málo mocní a tak se popraly. Po té, co jeden vyhrál, rozhodly se vytovořit něco jako stadiony. Daly si jména podle historických, nebo bájných postav. Stadiony se tedy staly bojem prestiže. Kdo porazí více vyzyvatelů posuvá se výše a tak se může stát, že se pořadí trenérů může čas od času měnit. Bojovat může kdokoliv, ale jenom trenéři dostanou odznak a možnost připojit se k nějakému gangu. ROZHODNUTÍ PŘIPOJIT SE JE NEVRATNÉ!

Trénink: Trénink je jednou z nejlepších cest jak si najít cestu ke svému pokemonovi. Vzájemně se poznáte a zjistíte jestli se ve stylu tréninku shodujete. Ale také je to místo rizik, pokud trénujete venku a náhle se změní počasí máte co dělat, abyste nekončili na kusy. Správný trénink by měl obsahovat vysvětlení, procvičení útoku a jeho naučení a nějaký ten závěr. Venku se pokemon učí lépe jak v zadýchané hale, ale ne vždy je trénování venku vhodné!

Chytání: Chytat se může jenom v kempu, kde nejsou pokemoni tak agresivní na lidi jako někde jinde. Stane se, že na tebe pokemon zaútočí třeba i na farmě nebo někde jinde, ale to není tak časté. Pokud plníš úkol, kde se máš zbavit nějakého pokemona je možnost si pokemona i chytit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.