Stav Adminů:
Daky - Zde

Počasí:
Bouřka - Nebezpečné

AKTUALITY:
Hra spuštěna!
V Informacích přidáno vysvětlění zaměření!

Farma

12. listopadu 2017 v 17:40 | Daky

Uprostřed ničeho se nachází farma. Docházíš k onomu místu a sebevědomě klepeš na dveře. Dveře se otvírají a mezi nima stanul postarší muž s dýmkou. "Vítej, přicházíš mi pomoc, nebo něco jiného?" neodpovídáš. Stařec si tvoje mlčení vykládá jako souhlas a táhne tě dovnitř. "Jestli chceš pomáhat ptej se. Taky tu rozdáváme vajčka, ale ne ledakomu, musíš o něj slušně napsat a představit se. To víš, jsme už staří," odmlčí se "Julčo! Chystej na stůl dnes to budeme mít hosty!" směje se, ještě neztratil svůj spokojený pohled na svět.

Pokud chceš práci napiš:
Jméno
Chci práci

Pokud chceš vajíčko napiš:
Jméno
Něco o sobě a proč by ti mělo být vajčko svěřeno


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rion Rion | 18. listopadu 2017 v 12:16 | Reagovat

Rion
Chci práci

Přiběhnu s Raltsem na farmu, zaklepu na farmě a udýchaně povídám. "Zdravíčko. Můžeme se tu schovat před bouří? Rádi vám i s něčím pomůžeme, budeme pracovat, jestli máte něco uvnitř, aby se nám venku nic nestalo..."

2 Daky Daky | 18. listopadu 2017 v 12:59 | Reagovat

[1]: Stařík se usměje. „Nevadí ti holčičko stáje? Naše Ponyty jsou Tepigové a mají ve stájích velký bordel. Potřebovaly by vykydat. Hlavně opatrně, některé kopou. Máme tam jednu volnou stáj takže je tam po jednom můžeš vodit, aby se jim venku nic nestalo," usmál se na tebe.

3 Rion Rion | 18. listopadu 2017 v 13:17 | Reagovat

[2]: "To vůbec nevadí, ráda pomůžu." S Ralts jsme běželi ke stájím, kde za nimi byla kopa hnoje s vidlema. Ty jsem si pujčila a zamířila dovnitř. Ralts se líně uvelebil a sledoval mě jak všechno dělám já. Nejdřív jsem postupně vykydala prázdné stáje, to šlo rychle. Na kolečko jsem házela kupy koblihů a postupně je odvážela ven. Fakt pořádní Tepigové, musela jsem jet asi čtyřikrát...no, a už jenom nahnat všechny dovnitř.Přišla jsem k první, která vypadala klidně a když jsem jí dala lano volně kolem krku, v pohodě se mnou šla. Takhle jsem odvedla ještě dvě, než jsem narazila na jednu paličatou, která přede mnou vždycky ustupovala pryč. Trvalo mi asi pět minut, než jsem se dostala za ní a tímhle jejím ustupováním jsem ji nepřimněla vejít do stáje k ostatním.
Další dvě Ponyty byly trochu rozdováděné. Jedna poskakovala a vyhrůžně vykopávala zadníma, ta druhá se na ty zadní zase stavěla. Snažila jsem se jim taky hodit smyčku lana kolem krku, ale vůbec se nedaly. Ralts se mi smál. "No, asi to sama nezvládnu, co takhle kdyby mi někdo velice silný a šikovný pomohl?" Podívala jsem se na něho. Chvíli mě ignoroval, ale nakonec se chtěl vytáhnout a přišel za mnou. "Budeš tak hodný a použiješ na ně Vrčení?" Ralts nejdřív váhal, ale nakonec na ně zavrčel. Ponyty poposkočily směrem ke stáji, ale nic moc to s nimi neudělalo. "Zkusíme to ještě jinak. Procvičíš si Dvojitý útok v praxi. Použij ho a pak Vrčení." Ralts se pokusil o Dvojitý útok, ale povedlo se mu jen pár kopií, asi čtyři. Avšak když Zavrčeli všichni, Ponyty se rozutekli do stájí. Rychle jsme běželi za nimi a zavřeli je všechny, aby už neutekli. "Uff, tak to by asi bylo," dívám se po venku, jestli náhodou není někde schovaná nějaká Ponyta, ale další už nevidím.

4 Daky Daky | 18. listopadu 2017 v 15:12 | Reagovat

[3]: Stařík je s tvou prací spokojený.
+ 150,- a Ralts +5% k dvojitému útoku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.